Get Adobe Flash player

Mníšecký festival našima očima

boney m mníšekNaše partička se tentokrát vydala na cestu směr Liberec do obce Mníšek.  V Mníšku na fotbalovém hřišti proběhl festival, kam nás organizátoři pozvali jako účinkující.

Na festival jsme dorazili kolem osmé hodiny večer. Cesta byla jako vždy super a po zaparkování v areálu se nás ujala velmi milá paní, která nás zavedla do naší šatny.

Na scéně jsme byli očekávaní ve 21 hodin, takže jsme měli spoustu času a tak jsem se šli projít areálem. Když jsme dorazili, zrovna hrála kapela a my jsme byli trošku zklamáni, že tak málo lidí tancuje a doufali jsme, že při našem vystoupení se vše změní a lidi se začnou pořádně bavit. Na našem průzkumu jsme ulovili dobré pití a po návratu do šatny jsme se pomalu začali připravovat.  Přípravy nám netrvají dlouho. Vystupujeme už spoustu let a tak jsme byli za půl hoďky připraveni a na cestě na pódium, kam nás odvedla ta milá paní. Při čekání na výzvu od moderátora jsme se koncentrovali na průběh a s motýli v břiše nastoupili na svá místa.

boney m tričkoVystoupeni bylo skvělé.  Zvuk neměl chybu, světla svítila tam, kam měla, a lidé byli boží. Řádili jako o život a dodávali nám energii, která nás poháněla celou dobu po vystoupení a ještě spoustu hodin po něm.

boney m ještěd
Na pódiu nás vystřídala skupina Katapult a tak jsme zůstali ještě na pár písniček od nich. Katapult byli také super. Vyřádili jsme se ještě jako diváci a v půl dvanácté jsme se vydali na cestu zpět. Protože jsme byli nabití energií, udělali jsme si ještě zajížďku na Ještěd. Mimochodem ten je o půlnoci mnohem krásnější než přes den a ten pohled na rozzářeny Liberec byl okouzlující. Pro tyhle okamžiky stojí za to žít. Udělali jsme pár fotek s tamním ufonkem a vydali se na cestu do Hradce Králové.  Cesta utekla a my ve dvě ráno dorazili unavený ale šťastný.

My z Boney M revival

Komentáře

komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist